Contact

Cosmin Bala
Manager depozit
Shop Construct, Arad, Calea Zimandului, Km 5+300
+40 736 632 058
cosmin@rodspectra.ro
Mladin Aurel Ciurea
Manager depozit
Shop Construct, Arad, Calea Zimandului, Km 5+300
+40 722 590 200
relu@rodspectra.ro
Sergiu Ianculescu
Manager depozit Rodspectra Aradul Nou, Str. Stefan Cel Mare, Nr. 2-4
+40 731 834 060
sergiu@rodspectra.ro
Alex Biscar
Manager depozit
Rodspectra Aradul Nou, Str. Stefan Cel Mare, Nr. 2-4,
+40 737 984 171
alexbiscar@rodspectra.ro
Alice Pascal
Coordonator departament gresie si faianta
Rodspectra Aradul Nou, Str. Stefan Cel Mare, Nr. 2-4
aradulnou@rodspectra.ro  
Marcel Pert
Coordonator Showroom
Rodspectra Aradul Nou, Str. Stefan Cel Mare, Nr. 2-4
aradulnou@rodspectra.ro
+40 736 632 059  
ing. Ladislau Varga
Manager atelier fasonat otel beton
Rodspectra Aradul Nou, Str. Stefan Cel Mare, Nr. 2-4
 +40 727 764 875
fasonare@rodspectra.ro
Radu Hnas
Manager depozit
Rodspectra, Pecica
+40 735 409 605
radu@rodspectra.ro
Dan Deciu
Manager depozit
Rodspectra, Pecica
+40 726 255 905
dan@rodspectra.ro
Felicia Hnas
Coordonator Showroom
Rodspectra, Pecica
+40 740 789 853
depozitpecica@rodspectra.ro.
Stefan Beres
Manager magazin
Rodspectra, Pecica
+40 726 255 906
magazinpecica@rodspectra.ro
Dani Andra
Manager Manager magazin
Rodspectra, Pecica
+40 724 049 416
magazinrodspectra@rodspectra.ro;
Ionut Baicu
Manager depozit
Shop Construct by Rodspectra, Sannicolau Mare
+40 729 016 804
baicu@rodspectra.ro
Mihai Cret
Manager depozit
Shop Construct, Sântana, Piata. Mărășești, Nr. 1, jud. Arad
+40 774 649 628
mihaicret@rodspectra.ro
Aniela Cret
Contabil sef
Shop Construct, Sântana, Piata. Mărășești, Nr. 1, jud. Arad
+40 758 887 232
aniela@rodspectra.ro
Daniel Petruse
Manager depozit
Shop Construct, Sântana, Piata. Mărășești, Nr. 1, jud. Arad
+40 771 450 880
santana@rodspectra.ro
Mircea Trandafir
Director Comercial
Shop Construct, Arad, Calea Zimandului, Km 5+300
+40 751 108 457
mirceatrandafir@rodspectra.ro
Iulia Neamtu
Sef departament contabil
Shop Construct, Arad, Calea Zimandului, Km 5+300
+40 731 834 059
info@rodspectra.ro
Aurel Pit
Coordonator departament distributie
Shop Construct, Arad
+40 735 409 607
vanzari@rodspectra.ro
Ionel Petca
Coordonator departament B2B
Shop Construct, Arad, Calea Zimandului, Km 5+300
+40 731 834 058
ionelpetca@rodspectra.ro
Alina Baicu
Manager departament
ingrasaminte chimice

Rodspectra distribuitor Azomures, +40 787 526 481
ingrasaminte@rodspectra.ro
Silviu Teretean
Manager Logistica Rodspectra, Pecica, Piata Garii, FN, Jud. Arad
+40 736 632 056
logistica@rodspectra.ro
Amelia Racz
Brand manager importuri Rodspectra, Pecica, Piata Garii, FN, Jud. Arad
+40 722 181 998
amelia@rodspectra.ro
Adrian Cret
Inginer Proiectant Rodspectra, Santana, Str. Marasesti, Nr. 1, Jud. Arad
+40 769 241 271 adi.cret@yahoo.com

Camelia Tomoiaga
Director Financiar
Shop Construct, Arad, Calea Zimandului, Km 5+300
+40 726 255 900
camelia.tomoiaga@rodspectra.ro

Mihai Tomoiaga
Administrator
Shop Construct, Arad, Calea Zimandului, Km 5+300
+40 726 255 901
mihai.tomoiaga@rodspectra.ro

Partenerii nostri


 

Solicita Oferta X

FeedBack