Contact

Cosmin Bala Manager Vanzari
Shop Construct, Arad, Calea Zimandului, Km 5+300 0736.632.058
shopconstruct@yahoo.ro / shopconstruct@rodspectra.ro
Ionel Popoiu
Manager Rodspectra Aradul Nou
0731.834.060
rodspectraarad@gmail.com / depozitaradulnou@rodspectra.ro
Alex Biscar
Manager achizitii Rodspectra
Rodspectra, Aradul Nou
0737.984.171/
rodspectraarad@gmail.com / alexb.rodspectra@gmail.com
ing. Ladislau Varga
Manager atelier fasonat otel beton
Rodspectra Aradul Nou, Str. Stefan Cel Mare, Nr. 2-4  0727.764.875 ladislau.varga@yahoo.com / fier@rodspectra.ro
Radu Hnass
Manager Depozit
Rodspectra, Pecica
0735.409.605
cardinalstoreoffice@gmail.com / depozitpecica@rodspectra.ro
Sergiu Ianculescu
Manager Vanzari Depozit Rodspectra, Pecica
0726.255.905, sergiurodspectra@gmail.com / depozitpecica@rodspectra.ro
Stefan Beres
Manager Magazin Rodspectra, Pecica
0726.255.906
magrodspectra@gmail.com / magazinpecica@rodspectra.ro
Dani Andra
Manager Vanzari Magazin
Rodspectra, Pecica
0724.049.416
/  magrodspectra@gmail.com / magazinrodspectra@rodspectra.ro;
Ionut Baicu
Manager Depozit
Shop Construct by Rodspectra, Sannicolau Mare
0729.016.804 / 0736.632.057
rodspectravanzari@gmail.com depozitsannicolau@rodspectra.ro
Iulia Neamtu
Sef departament contabil
Rodspectra, Arad, Calea Zimandului, Km 5+300, 0731.834.059
info@rodspectra.ro
Aurel Pit
Manager consultant vanzari
Shop Construct by Rodspectra, Arad
0735.409.607
vanzari@rodspectra.ro
Ionel Petca
Manager consultant vanzari
Shop Construct, by Rodspectra Arad, Calea Zimandului, Km 5+300
0731.834.058
ionel.rodspectra@gmail.com
Alina Stoicanescu
Manager departament ingrasaminte chimice
Rodspectra, Arad, 0787526481
ingrasaminterodspectra@gmail.com / ingrasaminte@rodspectra.ro
Silviu Teretean
Manager Logistica Rodspectra, Pecica, Piata Garii, FN, Jud. Arad 0736.632.056 silviurodspectra@gmail.com / logistica@rodspectra.ro
Amelia Racz
Brand Manager Import Rodspectra, Pecica, Piata Garii, FN, Jud. Arad 0722.181.998 amelia@rodspectra.ro / shopconstruct@yahoo.ro
Adrian Cret
Inginer Proiectant Rodspectra, Santana, Str. Marasesti, Nr. 1, Jud. Arad 0769.241.271 adi.cret@yahoo.com

Camelia Tomoiaga
Director Financiar
Shop Construct by Rodspectra, Arad, Calea Zimandului, Km 5+300
0726255900 camelia.tomoiaga@rodspectra.ro

Mihai Tomoiaga
Administrator
Shop Construct by Rodspectra, Arad, Calea Zimandului, Km 5+300
0726255901 mihai.tomoiaga@rodspectra.ro

Partenerii nostri


 

Solicita Oferta X

FeedBack